Muzyka, śpiew i pasja – to wszystko czeka na uczestników koncertu „Barwy Gminy Wierzchlas”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 czerwca o godzinie 16 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wierzchlesie.
Wójt Gminy Wierzchlas oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wierzchlesie serdecznie zapraszają mieszkańców i gości na wydarzenie artystyczne pn. „Barwy Gminy Wierzchlas”. Koncert rozpocznie się 7 czerwca, już w najbliższą sobotę o godzinie 16, w siedzibie GOKiS-u w Wierzchlesie.
Wydarzenie to będzie okazją do zaprezentowania bogactwa kulturowego i artystycznego gminy Wierzchlas.
- Orkiestry Dętej OSP w Wierzchlesie
- Zespołu Śpiewaczego z Mierzyc
- Chóru Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wierzchlesie
- Solistów
- Ogniska Muzycznego
- Keybordzistów

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze