Reklama

Bezpłatny tenis dla najmłodszych w Wieluniu – rusza drugi sezon Powiatowego Programu Upowszechniania Tenisa

Pierwszy sezon programu cieszył się ogromnym zainteresowaniem – blisko setka dzieci trenowała dwa razy w tygodniu, a teraz organizatorzy ruszają z kolejnym. Bezpłatne zajęcia tenisa ziemnego dla najmłodszych mieszkańców powiatu wieluńskiego ruszają od września – liczba miejsc ograniczona! Warto się więc pospieszyć.

Klub Tenisowy ArKademia wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wieluniu – reprezentowanym przez starostę Macieja Brysia i wicestarostę Krzysztofa Dziubę – zaprasza najmłodszych do udziału w drugim sezonie Powiatowego Programu Upowszechniania Tenisa (PPUT). Zajęcia będą prowadzone bezpłatnie już od września tego roku – skierowane do dzieci z roczników 2018–2021, podzielonych na dwie grupy: Niebieską (roczniki 2020–2021) oraz Czerwoną (roczniki 2018–2019).

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego organizatorzy zachęcają do jak najszybszego zgłoszenia się za pomocą formularza online:

Reklama

https://forms.gle/ePiKB69oqKzP3vwB8

Kontakt zapewnia Biuro ArKademii (tel. 517 150 974) oraz trener Aleksander Łuczak (tel. 725 499 529).

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/08/2025 15:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości