Pierwszy sezon programu cieszył się ogromnym zainteresowaniem – blisko setka dzieci trenowała dwa razy w tygodniu, a teraz organizatorzy ruszają z kolejnym. Bezpłatne zajęcia tenisa ziemnego dla najmłodszych mieszkańców powiatu wieluńskiego ruszają od września – liczba miejsc ograniczona! Warto się więc pospieszyć.
Klub Tenisowy ArKademia wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wieluniu – reprezentowanym przez starostę Macieja Brysia i wicestarostę Krzysztofa Dziubę – zaprasza najmłodszych do udziału w drugim sezonie Powiatowego Programu Upowszechniania Tenisa (PPUT). Zajęcia będą prowadzone bezpłatnie już od września tego roku – skierowane do dzieci z roczników 2018–2021, podzielonych na dwie grupy: Niebieską (roczniki 2020–2021) oraz Czerwoną (roczniki 2018–2019).
Liczba miejsc jest ograniczona dlatego organizatorzy zachęcają do jak najszybszego zgłoszenia się za pomocą formularza online:
https://forms.gle/ePiKB69oqKzP3vwB8
Kontakt zapewnia Biuro ArKademii (tel. 517 150 974) oraz trener Aleksander Łuczak (tel. 725 499 529).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze