Reklama

Była pijana, a mimo to wsiadła za kierownicę - dalszą jazdę uniemożliwił jej świadek

Kompletnie pijana kobieta jechała autem. Na szczęście w porę zareagował jeden ze świadków, który zabrał jej kluczyki. 40-latka wydmuchała ponad trzy promile.

Wszystko działo się w sobotę, 18 maja o godz. 19:30 w Marcinkach w powiecie ostrzeszowskim. Świadek poinformował policję, że zatrzymał kobietę, która była pijana i kierowała autem. 

- 40-letnia mieszkanka gminy Syców, która jechała volkswagenem, wydmuchała ponad trzy promile alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Pojazd został zabezpieczony na parkingu, a kobieta wkrótce odpowie przed sądem za popełnione czyny. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości