Kompletnie pijana kobieta jechała autem. Na szczęście w porę zareagował jeden ze świadków, który zabrał jej kluczyki. 40-latka wydmuchała ponad trzy promile.
Wszystko działo się w sobotę, 18 maja o godz. 19:30 w Marcinkach w powiecie ostrzeszowskim. Świadek poinformował policję, że zatrzymał kobietę, która była pijana i kierowała autem.
- 40-letnia mieszkanka gminy Syców, która jechała volkswagenem, wydmuchała ponad trzy promile alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Pojazd został zabezpieczony na parkingu, a kobieta wkrótce odpowie przed sądem za popełnione czyny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze