Dwie osoby zostały ranne w wypadku pod Ostrzeszowem. Zderzyły się tam dwa auta osobowe.
Wszystko działo się w poniedziałek, 25 listopada o godz. 6:50 w miejscowości Mostki. Jak ustalili policjanci, zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy: bmw oraz opel.
- 47-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierujący pojazdem marki BMW oraz 26-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, kierujący samochodem marki Opel, w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru wymijania, doprowadzili do zderzenia się czołowego kierowanych przez siebie pojazdów - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Obydwaj kierowcy trafili do szpitala. Tam przeszli badania, na ten moment nie wiadomo, jak poważne są ich obrażenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze