Reklama

Czołówka z udziałem bmw i opla - obydwaj kierowcy w szpitalu

Dwie osoby zostały ranne w wypadku pod Ostrzeszowem. Zderzyły się tam dwa auta osobowe. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 25 listopada o godz. 6:50 w miejscowości Mostki. Jak ustalili policjanci, zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy: bmw oraz opel. 

- 47-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierujący pojazdem marki BMW oraz 26-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, kierujący samochodem marki Opel, w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru wymijania, doprowadzili do zderzenia się czołowego kierowanych przez siebie pojazdów - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Obydwaj kierowcy trafili do szpitala. Tam przeszli badania, na ten moment nie wiadomo, jak poważne są ich obrażenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości