Od mszy w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny rozpoczną się uroczystości związane z tegorocznym świętem plonów w Pajęcznie. Część obrzędowa oraz artystyczna odbędzie się na boisku sportowym obok placu zabaw na osiedlu Źrodelna.
Burmistrz Pajęczna Piotr Mielczarek oraz proboszcz parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Wiesław Bąkowicz będą w tym roku gospodarzami dożynek gminno-parafialnych w Pajęcznie. Wydarzenie zaplanowano na 3 września, niedzielę. O 14:00 zostanie odprawiona msza w kościele WNMP. Po nabożeństwie nastąpi przemarz korowodu dożynkowego na boisko przy placu zabaw na osiedlu Źródelna.
Tam odbędzie się część artystyczna oraz obrzędowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze