W Sieradzu, 23 listopada, były rozgrywane wojewódzkie półfinały w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentantki powiatu wieluńskiego zajęły drugie miejsce.
Uczennice Szkoły Podstawowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrówku pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sieradzu, wygrywając 5:1 oraz zespół ze Szkoły Podstawowej w Sędziejowicach 2:0. Przegrały jednak z drużyną ze Szkoły Podstawowej z Łubnic 1:3.
W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Janiak, Julia Grzybowska, Maria Polak, Malwina Matusiak, Michalina Jasianek, Wiktoria, Ciężkowska, Wiktoria Mikołajczyk, Malwina Załęcka. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Damian Fojtar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze