Niebezpieczne zdarzenie w Bralinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy, na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do kolizji doszło w sobotę, 7 października na ul. Kępińskiej. Ok. godz. 13:40 zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy i dostawczy. Zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście obyło się bez osób rannych. Stąd też policja potraktowała je jako kolizja.
Policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze. Stosujmy się do znaków i przestrzegajmy ograniczeń prędkości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze