Reklama

Dwa auta zderzyły się w Bralinie - wyglądało groźnie!

Niebezpieczne zdarzenie w Bralinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy, na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Do kolizji doszło w sobotę, 7 października na ul. Kępińskiej. Ok. godz. 13:40 zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy i dostawczy. Zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście obyło się bez osób rannych. Stąd też policja potraktowała je jako kolizja. 

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze. Stosujmy się do znaków i przestrzegajmy ograniczeń prędkości. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości