Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Giżycach. Do szpitala trafiła jedna osoba.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 listopada ok. godz. 17 w miejscowości Giżyce w gminie Grabów nad Prosną. Jak ustaliły służby, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą gminną, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
- 62-letnia kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowemu jadącemu mercedesowi, za kierownicą którego siedział 32-latek - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Pamiętajmy o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w obrębie skrzyżowań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze