Reklama

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu - sprawczyni wypadku trafiła do szpitala

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Giżycach. Do szpitala trafiła jedna osoba. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 listopada ok. godz. 17 w miejscowości Giżyce w gminie Grabów nad Prosną. Jak ustaliły służby, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą gminną, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

- 62-letnia kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowemu jadącemu mercedesowi, za kierownicą którego siedział 32-latek - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Pamiętajmy o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w obrębie skrzyżowań. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości