Dwie kobiety wyszły na spacer. W pewnym momencie zostały zaatakowane przez dwa psy, które pogryzły je w okolicach rąk i nóg. Z obrażeniami trafiły do szpitala. Okazało się, że psy uciekły z pobliskiej posesji.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 listopada w miejscowości Biskupice Zabaryczne w gminie Mikstat (powiat ostrzeszowski). W godzinach popołudniowych dwie kobiety w wieku 25 i 15 lat wyszły na spacer. W pewnym momencie na ich drodze pojawiły się dwa psy, które uciekły z posesji. Niestety, zwierzęta zaatakowały. Kobiety trafiły do szpitala z obrażeniami rąk i nóg.
Właścicielka psów odpowie teraz przed sądem, ponieważ jej czworonogi uciekły z nieprawidłowo zabezpieczonego kojca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze