Reklama

Dwa psy uciekły z posesji - zaatakowały kobiety, które wyszły na spacer

Dwie kobiety wyszły na spacer. W pewnym momencie zostały zaatakowane przez dwa psy, które pogryzły je w okolicach rąk i nóg. Z obrażeniami trafiły do szpitala. Okazało się, że psy uciekły z pobliskiej posesji. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 listopada w miejscowości Biskupice Zabaryczne w gminie Mikstat (powiat ostrzeszowski). W godzinach popołudniowych dwie kobiety w wieku 25 i 15 lat wyszły na spacer. W pewnym momencie na ich drodze pojawiły się dwa psy, które uciekły z posesji. Niestety, zwierzęta zaatakowały. Kobiety trafiły do szpitala z obrażeniami rąk i nóg. 

Właścicielka psów odpowie teraz przed sądem, ponieważ jej czworonogi uciekły z nieprawidłowo zabezpieczonego kojca. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości