Reklama

Dwaj pijani rowerzyści zatrzymani - otrzymali wysokie grzywny

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymała łaska policja. Obydwaj mieli w swoich organizmach ponad 1,5 promila alkoholu. 

Obydwaj zostali zatrzymani we wtorek, 16 lipca. Pierwszy z nich wpadł o godz. 9 na ul. Objazdowej w Łasku. Gdy policjanci zobaczyli, jak porusza się rowerzysta, nabrali podejrzeń, że może on być pijany. 

- Przypuszczenia mundurowych były trafne. Przeprowadzone badanie wykazało u 44-latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - mówi sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Niespełna półtorej godziny później policjanci zatrzymali kolejnego pijanego cyklistę. Tym razem we Wrzeszczewicach. Tam rowerzysta jechał wężykiem. 

Reklama

- Wkrótce wyszło na jaw, że kolejny 44-latek, kierował jednośladem mając również ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - dodaje sierż. sztab. Kozłowski.

Obydwaj rowerzyści zostali ukarani za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Otrzymali grzywny w wysokości 2,5 tys. zł. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości