Nie macie pomysłu na sylwestrową noc? Z inicjatywą wychodzi gmina Osjaków, która zaprasza na Sylwestra Pod Gwiazdami. Impreza będzie połączona z odzyskaniem przez tę miejscowość praw miejskich.
Impreza rozpocznie się o godz. 23 i potrwa do godz. 1. Miejscem wydarzenia będzie plac przy Urzędzie Gminy w Osjakowie.
W programie m.in. dyskoteka pod gwiazdami, o którą zadba DJ Dariusz Orłowski-Tryzno czy pokaz pirotechniczny. Jednym z elementów będzie też wkopanie kapsuły czasu - każdy mieszkaniec będzie mógł umieścić w niej przyniesione zdjęcia czy przedmioty, które za kilkadziesiąt lat być może odnajdą przyszłe pokolenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze