Reklama

Dziecko znalezione w oknie życia - chłopczyk otrzymał specjalistyczną pomoc

W oknie życia w Ostrzeszowie znaleziono kilkumiesięczne dziecko. Chłopczyk był w dobrym stanie, szybko otrzymał pomoc. 

Informacja do służb o pozostawionym dziecku w oknie życia przy ul. Leśnej w Ostrzeszowie wpłynęła we wtorek, 3 lutego po godz. 18:30. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja oraz ratownicy medyczni. Odnaleziono chłopczyka, w wieku ok. pół roku. 

- Dziecko było dobrze odżywione, zdrowe i zadbane. Nie miało jakichkolwiek śladów, które mogłyby świadczyć o tym, że była stosowana wobec niego przemoc - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Chłopczyk został zabrany do szpitale. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości