W oknie życia w Ostrzeszowie znaleziono kilkumiesięczne dziecko. Chłopczyk był w dobrym stanie, szybko otrzymał pomoc.
Informacja do służb o pozostawionym dziecku w oknie życia przy ul. Leśnej w Ostrzeszowie wpłynęła we wtorek, 3 lutego po godz. 18:30. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja oraz ratownicy medyczni. Odnaleziono chłopczyka, w wieku ok. pół roku.
- Dziecko było dobrze odżywione, zdrowe i zadbane. Nie miało jakichkolwiek śladów, które mogłyby świadczyć o tym, że była stosowana wobec niego przemoc - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Chłopczyk został zabrany do szpitale. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze