Reklama

Dzik spacerował środkiem drogi

„Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo szybko zmyka”. Zgodnie z piosenką z Akademii Pana Kleksa, spotykając dzika w lesie, trzeba czym prędzej uciekać. A co jeśli spotkamy dzika na środku drogi?
Zdaje się, że wystarczy zachować spokój. Tak zrobił Dominik Kościarz, który dziś (niedziela, 18 kwietnia) w samo południe, spotkał dorodne dziczysko na drodze w Wierzchlasie. Chociaż dzik nie był rozmowny, to pozwolił zrobić sobie zdjęcie.

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości