Reklama

Magdalena Stysiak spotka się z mieszkańcami w jej rodzinnym Turowie

Dziś, w środę 19 lipca, siatkarka Magda Stysiak - nasza brązowa medalistka – spotka się ze swoimi kibicami w sali OSP w Turowie. Na to wydarzenie, na godz. 18., zapraszają tutejsze Koło Gospodyń Wiejskich i sołectwo.

Magda Stysiak, siatkarka spod Wielunia zdobyła brązowy medal Siatkarskiej Ligi Narodów. Polki pokonały reprezentację Stanów Zjednoczonych po zaciętym meczu, broniąc piłkę meczową dla Amerykanek, po czym przejęły inicjatywę i za sprawą ataku Magdy Stysiak właśnie i wyszły na prowadzenie w tie breaku. Mecz zakończył się blokiem na Andrei Drews, czym Polki zdobyły brąz

A pamiętacie ostatnie, podobne spotkanie Magdy z mieszkańcami Turowa, które odbyło się w październiku ubiegłego roku? Poniżej przedstawiamy relację, również zdjęciową, z tamtego wydarzenia - artykuł w linku 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości