Reklama

Filip Smolarek w walce o medal na Mistrzostwach Polski Juniorów!

Znakomity początek Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 14-letnich w Olsztynie! Filip Smolarek, pływak Meduzy Pajęczno reprezentant rocznika 2010, osiągnął znakomity wynik w eliminacjach na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Dzięki fantastycznemu występowi i poprawieniu swojego rekordu życiowego o ponad sekundę, Filip zakwalifikował się do finału A z piątym czasem eliminacji.

Rezultat Smolarka jest tym bardziej imponujący, że poprawa o sekundę w sprinterskim wyścigu to prawdziwy wyczyn, wymagający doskonałej techniki i determinacji. Teraz oczy całego zespołu oraz kibiców będą zwrócone na sesję finałową, w której Filip, podopieczny trenera Pawła Wolskiego wystartuje w walce o medal mistrzostw Polski!

Trzymamy kciuki za popołudniowy finał i życzymy Filipowi dalszych sukcesów w Olsztynie!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2024 10:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości