Reklama

Fresus nie chce już pracować dla Okrasy. Czy wróci do gabinetu szefa szpitala?

Anna Freus zrezygnowała z pracy dla burmistrza Wielunia Pawła Okrasy. W wieluńskim ratuszu pracowała jako skarbnik Miasta i Gminy Wieluń od sierpnia 2021 r. Wcześniej pełniła obowiązki dyrektora szpitala.

Miejscy radni już dostali projekt uchwały o odwołaniu jej z funkcji skarbnika, ale jak dowiedzieli się reporterzy tygodnika "Kulisy Powiatu", to Freus podziękowała Okrasie za współpracę.
O swojej decyzji urzędniczka rozmawia niechętnie.
- Nie chcę komentować tej sprawy. To byłoby nieeleganckie - urywa Anna Freus.
Niemal w tym samym czasie z funkcji dyrektora szpitala zrezygnował Marek Augustyn, który przejął stery placówki, po odejściu Anny Freus.
Pracownicy lecznicy spekulują, że Anna Freus ma wrócić do zarządzania szpitalem... Póki co, nikt tego nie potwierdza.
 

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości