Reklama

Grad medali Meduzy Pajęczno na mistrzostwach województwa.

W rozegranych w czwartek i piątek Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w pływaniu zawodnicy Meduzy Pajęczno zdobyli łącznie osiemnaście medali.

Otwarte mistrzostwa województwa łódzkiego odbyły się w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej na 50 - metrowej pływalni. Wśród 350 zawodników z 21 klubów, swoich reprezentantów miała również Meduza Pajęczno. Pływacy i pływaczki pajęczańskiego klubu pod opieką trenera Pawła Wolskiego zdobyli osiemnaście medali, w tym cztery złote, pięć srebrnych, a także dziewięć brązowych krążków. W klasyfikacji końcowej mistrzostw klub z Pajęczna uplasował się na dziewiątej pozycji.

- To były dobre Mistrzostwa. Zawody potraktowaliśmy jako starty kontrolne przed głównymi Mistrzostwami Polski. Większość zawodników spełniło Nasze oczekiwania oraz osiągnęła założone rezultaty. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Osiemnaście medali daje nam jeszcze większą motywację do pracy, tym bardziej, że na zawody pojechaliśmy tylko z jednym rocznikiem ( 2010) i z jedną zawodniczką z rocznika 2011. Przed nami zgrupowanie w Dębicy i ostatnia prosta do Mistrzostw Polski - powiedział trener Paweł Wolski. Poniżej prezentujemy wyniki reprezentantów pajęczańskiej Meduzy.

Reklama

Polina Savchuk złoty medal 100, 200 metrów stylem motylkowym, 400 metrów stylem zmiennym, srebro 100 metrów stylem klasycznym, brąz 200 metrów stylem klasycznym.

 

Martyna Stefaniw złoty medal 400 metrów stylem dowolnym, srebrny medal 200 metrów stylem dowolnym, brązowy medal 200 metrów stylem zmiennym, 4 miejsce 100 metrów stylem dowolnym, 10 miejsce 50 metrów stylem dowolnym.

 

Maria Mazur brązowy medal 100 metrów stylem grzbietowym, 4 miejsce 50 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem zmiennym, 5 miejsce 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Maria odebrała także powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzika województwa łódzkiego w roku 2024.

Reklama

 

Mateusz Kaczmarek brązowy medal 200 i 400 metrów stylem dowolnym, 200 metrów stylem grzbietowym i zmiennym, 4 miejsce 100 metrów stylem grzbietowym.

 

Filip Smolarek srebrny medal 50 i 200 metrów stylem grzbietowym, brązowy medal 100 metrów stylem grzbietowym, 4 miejsce 200 metrów stylem dowolnym, 5 miejsce 400 metrów stylem dowolnym.

 

Miłosz Dutkiewicz srebrny medal 100 metrów stylem klasycznym, 4 miejsce 400 metrów stylem dowolnym, 5 miejsca 100 i 200 metrów stylem dowolnym, 50 metrów stylem klasycznym.

Reklama

 

Szymon Zasada brązowy medal 200 metrów stylem motylkowym, 7 miejsca 50 i 100 metrów stylem motylkowym, 100 metrów stylem klasycznym, 8 miejsce 200 metrów stylem dowolnym.

 

Jakub Łakomy 6 miejsce 200 metrów stylem dowolnym, 7 miejsca 100 metrów stylem dowolnym 50 i 200 metrów stylem grzbietowym, 8 miejsce 100 metrów stylem grzbietowym.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości