Reklama

Grębień powita nowy wóz

Czekała na to cała wieś, nie tylko członkowie OSP. I cała wieś będzie świętować przybycie do jednostki OSP w Grębieniu fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Już jutro, 26 września, druhowie z OSP w Grębieniu, wraz z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi, powitają nowy wóz dla jednostki. Planowany przyjazd nowiutkiego samochodu to godz. 19:00.

To historyczny moment dla jednostki OSP w Grębieniu, która nie tak dawno obchodziła swój jubileusz oraz oddanie do użytku nowej remizy strażackiej.

Dla przybyłych gości przedstawiciele OSP w Grębieniu przygotowali pokaz sprzętu. Będzie także możliwość dokładnego obejrzenia fabrycznie nowego wozu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości