Czekała na to cała wieś, nie tylko członkowie OSP. I cała wieś będzie świętować przybycie do jednostki OSP w Grębieniu fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Już jutro, 26 września, druhowie z OSP w Grębieniu, wraz z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi, powitają nowy wóz dla jednostki. Planowany przyjazd nowiutkiego samochodu to godz. 19:00.
To historyczny moment dla jednostki OSP w Grębieniu, która nie tak dawno obchodziła swój jubileusz oraz oddanie do użytku nowej remizy strażackiej.
Dla przybyłych gości przedstawiciele OSP w Grębieniu przygotowali pokaz sprzętu. Będzie także możliwość dokładnego obejrzenia fabrycznie nowego wozu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze