Reklama

Indywidualny turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce – już 1 grudnia!

GRU01

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach godz: 10:00

Gmina Sulmierzyce zaprasza na emocjonujące rozgrywki w tenisie stołowym. W niedzielę, 1 grudnia 2024 roku, w hali sportowej szkoły podstawowej w Sulmierzycach odbędzie się indywidualny turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy. Zapisy trwają do 29 listopada lub w dniu zawodów. Sprawdź szczegóły i dołącz do sportowej rywalizacji.

W niedzielę, 1 grudnia 2024 roku, Gmina Sulmierzyce zaprasza wszystkich pasjonatów sportu na wyjątkowe wydarzenie – Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach, a start przewidziano na godzinę 10:00.

Turniej skierowany jest do mieszkańców w różnych kategoriach wiekowych:

  • Młodzicy – uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej (osobne grupy dla dziewcząt i chłopców),
  • Kadeci – uczniowie klas V-VIII szkoły podstawowej (również dziewczęta i chłopcy),
  • Open – dorośli, kobiety i mężczyźni powyżej 16. roku życia.

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w Urzędzie Gminy (pokój nr 30) do 29 listopada, lub bezpośrednio w dniu zawodów w godzinach 9:00–9:30 u organizatora.

Reklama

To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, aktywnie spędzić czas oraz zintegrować się z lokalną społecznością. Organizatorzy gwarantują emocjonującą rywalizację i sportową atmosferę. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/11/2024 10:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości