Reklama

Jednostka świętuje - komendant się żeni

Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieńcu, w gminie Pątnów, nie jest już kawalerem. W ubiegłą sobotę, 9 września, druh Mateusz Michnik, bo o nim mowa, stanął na ślubnym kobiercu z wybranką serca Sylwią Sztuką...

Sakramentalne tak młodzi powiedzieli sobie w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Praszce. Na nowożenców czekały niespodzianki przygotowane przez koleżanki i kolegów z jednostki OSP.

Dziecięca Drużyna Pożarnicza (16 dzieciaków) przygotowała inscenizację pożaru, zaczynając od zgłoszenia przez radio, wyjazdu samochodem, zabezpieczenie miejsca pożaru i ugaszenie go.

Seniorzy za to przygotowali inscenizację w której to pan młody miał za zadanie ugaszenie pożaru. Najpierw pistoletem na wodę, później jednak zdecydował się na ugaszenie za pomocą prądownicy. Delegacja OSP w Bieńcu została zaproszona na przyjęcie weselne.

Reklama

Dzieci, młodzież, druhny i druhowie z OSP Bieniec składają najserdeczniejsze życzenia.

- Na nowej drodze życia, życzymy samych najpiękniejszych wspólnych dni oraz by płomień uczuć, który was połączył, nigdy nie zgasł - mówi w imieniu jednostki druhna Sylwia Knetki

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości