Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieńcu, w gminie Pątnów, nie jest już kawalerem. W ubiegłą sobotę, 9 września, druh Mateusz Michnik, bo o nim mowa, stanął na ślubnym kobiercu z wybranką serca Sylwią Sztuką...
Sakramentalne tak młodzi powiedzieli sobie w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Praszce. Na nowożenców czekały niespodzianki przygotowane przez koleżanki i kolegów z jednostki OSP.
Dziecięca Drużyna Pożarnicza (16 dzieciaków) przygotowała inscenizację pożaru, zaczynając od zgłoszenia przez radio, wyjazdu samochodem, zabezpieczenie miejsca pożaru i ugaszenie go.
Seniorzy za to przygotowali inscenizację w której to pan młody miał za zadanie ugaszenie pożaru. Najpierw pistoletem na wodę, później jednak zdecydował się na ugaszenie za pomocą prądownicy. Delegacja OSP w Bieńcu została zaproszona na przyjęcie weselne.
Dzieci, młodzież, druhny i druhowie z OSP Bieniec składają najserdeczniejsze życzenia.
- Na nowej drodze życia, życzymy samych najpiękniejszych wspólnych dni oraz by płomień uczuć, który was połączył, nigdy nie zgasł - mówi w imieniu jednostki druhna Sylwia Knetki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze