19-letni kierowca bmw potrącił rowerzystkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Do wypadku doszło w niedzielę, 12 maja ok. godz. 17 na ul. Krasieckiego w Radomsku. Jak ustalili policjanci, 19-latek, który jechał bmw wyprzedził jadącą w tym samym kierunku 58-letnią rowerzystkę. Potem skręcił przed w nią w prawo, w ul. Inwestycyjną. W trakcie tego momentu doszło do zderzenie z kobietą, która przewróciła się na jezdnię.
58-latka została przewieziona do szpitala. Młody kierowca był trzeźwy. Policja przypomina i apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Szczególną uwagę powinniśmy zwracać właśnie na rowerzystów i pieszych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze