Reklama

Kierowca bmw potrącił rowerzystkę - jak doszło do wypadku?

19-letni kierowca bmw potrącił rowerzystkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę, 12 maja ok. godz. 17 na ul. Krasieckiego w Radomsku. Jak ustalili policjanci, 19-latek, który jechał bmw wyprzedził jadącą w tym samym kierunku 58-letnią rowerzystkę. Potem skręcił przed w nią w prawo, w ul. Inwestycyjną. W trakcie tego momentu doszło do zderzenie z kobietą, która przewróciła się na jezdnię.

58-latka została przewieziona do szpitala. Młody kierowca był trzeźwy. Policja przypomina i apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Szczególną uwagę powinniśmy zwracać właśnie na rowerzystów i pieszych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości