Reklama

Kierowca fiata zjechał z drogi i uderzył w drzewo - 28-latek trafił helikopterem do szpitala

Kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Wiadomo, co było przyczyną tego zdarzenia. 

Do wypadku doszło w sobotę, 3 stycznia po godz. 13 w miejscowości Piaski. Jak ustalili policjanci, kierowca fiata pandy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 

- 28-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł z drogi i uderzył w drzewo - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. 

Poszkodowany kierowca został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Podróżujący z nim pasażer nie odniósł obrażeń. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości