Kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Wiadomo, co było przyczyną tego zdarzenia.
Do wypadku doszło w sobotę, 3 stycznia po godz. 13 w miejscowości Piaski. Jak ustalili policjanci, kierowca fiata pandy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.
- 28-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł z drogi i uderzył w drzewo - mówi mł. asp. Katarzyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.
Poszkodowany kierowca został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Podróżujący z nim pasażer nie odniósł obrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze