Reklama

Kierowca opla zjechał z drogi i dachował - zarówno on, jak i pasażer auta byli pijani

Opel zjechał z drogi i dachował. W aucie było dwóch mężczyzn - obydwaj znajdowali się pod wpływem alkoholu. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 października ok. godz. 13 w Borkach na drodze krajowej nr 91. Jak ustaliły służby, kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. 

- W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 27 i 28 lat. Obydwaj byli kompletnie pijani - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Do wydostania poszkodowanych potrzebna była interwencja strażaków, którzy rozcinali karoserię auta. Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości