Opel zjechał z drogi i dachował. W aucie było dwóch mężczyzn - obydwaj znajdowali się pod wpływem alkoholu.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 października ok. godz. 13 w Borkach na drodze krajowej nr 91. Jak ustaliły służby, kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi.
- W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 27 i 28 lat. Obydwaj byli kompletnie pijani - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Do wydostania poszkodowanych potrzebna była interwencja strażaków, którzy rozcinali karoserię auta. Obydwaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze