Reklama

Kobieta prosi o sprawdzenie nagrań z monitoringu

Nasza czytelniczka prosi o kontakt właścicieli posesji z ul. Cmentarnej w Pajęcznie, którzy mają monitoring Chodzi o nagrania z poniedziałku (4 marca), pomiędzy 13:30-14:30.    Poszukiwani są też kierowcy, którzy mają zamontowane kamerki a przejeżdżali drogą Siedlec-Cmentarna lub byli w okolicach ronda. Być może na którymś nośniku udało się zarejestrować napad na starszą osobę.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informację proszone są o kontakt  z policją. 

- W poniedziałek, między 13:30 a 14:00, doszło do napadu rabunkowego na starszą osobę. Miejsce zdarzenia to przystanek autobusowy naprzeciwko straży pożarnej.  Osoba pokrzywdzona to mieszkanka innej gminy, została napadnięta prze dwóch mężczyzn, obydwoje nosili nakrycie głowy, jeden z nich miał neonowa ( żółtą lub pomarańczową ) kurtkę. Posiadali przy sobie narkotyki, łańcuch i żądali pieniędzy i wyciągnięcia karty biedronka z portfela. Po zdarzeniu oddalili się w stronę Biedronki, po czym wracając obok straży weszli na plac „Alibi” – twierdzi nasza czytelniczka.

Reklama

Kobieta liczy, że któraś z kamer nagrała całe zdarzenie.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/03/2024 09:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości