Reklama

Kolarze Mlks-u Wieluń szlifują formę w Przesiece: „Ładujemy akumulatory na sezon 2025".

Wieluńscy kolarze rozpoczynają tygodniowym zgrupowaniem przygotowania do sezonu 2025 na obozie w Karkonoszach.

14 zawodniczek i zawodników Mlks-u Wieluń od wczoraj, 15 lutego, przebywa na zgrupowaniu w Przesiece, miejscowości położonej w powiecie karkonoskim. Pod okiem trenerów Michała Kusia oraz Marka Gracza przez najbliższy tydzień będą budować formę na nadchodzący sezon - Główne cele tego obozu to budowanie wytrzymałości oraz siły. Skupiamy się na treningu rowerowym - zarówno na szosie, jak i w terenie. Ważnym elementem jest także trening ogólnorozwojowy, czyli marszobiegi, gry zespołowe oraz gimnastyka - podkreśla Michał Kuś, trener wieluńskiej grupy kolarskiej.

Przesieka to miejsce, do którego kolarze z Wielunia wracają co roku. Górzysty teren i wymagające trasy sprzyjają przygotowaniom do intensywnego sezonu kolarskiego - Generalnie ładujemy akumulatory na nadchodzący sezon - dodaje Kuś w rozmowie z portalem kulisy.net.

Reklama

Zgrupowanie potrwa do soboty, 22 lutego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości