Wieluńscy kolarze rozpoczynają tygodniowym zgrupowaniem przygotowania do sezonu 2025 na obozie w Karkonoszach.
14 zawodniczek i zawodników Mlks-u Wieluń od wczoraj, 15 lutego, przebywa na zgrupowaniu w Przesiece, miejscowości położonej w powiecie karkonoskim. Pod okiem trenerów Michała Kusia oraz Marka Gracza przez najbliższy tydzień będą budować formę na nadchodzący sezon - Główne cele tego obozu to budowanie wytrzymałości oraz siły. Skupiamy się na treningu rowerowym - zarówno na szosie, jak i w terenie. Ważnym elementem jest także trening ogólnorozwojowy, czyli marszobiegi, gry zespołowe oraz gimnastyka - podkreśla Michał Kuś, trener wieluńskiej grupy kolarskiej.
Przesieka to miejsce, do którego kolarze z Wielunia wracają co roku. Górzysty teren i wymagające trasy sprzyjają przygotowaniom do intensywnego sezonu kolarskiego - Generalnie ładujemy akumulatory na nadchodzący sezon - dodaje Kuś w rozmowie z portalem kulisy.net.
Zgrupowanie potrwa do soboty, 22 lutego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze