Reklama

Kolejny pijany kierowca - Litwin miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie

Policjanci z Sieradza zatrzymali pijanego kierowcę. Litwin miał we krwi blisko 2,5 promila alkoholu!

Do zdarzenia doszło w Tomisławicach w gminie Warta. Tam, we wtorek, 20 sierpnia około godziny 21, zatrzymano 35-latka, który kierował autem pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,4 promila. 

Na dodatek okazało się, że kierowca fiata stilo ma zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz kierowca z Litwy za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości