Policjanci z Sieradza zatrzymali pijanego kierowcę. Litwin miał we krwi blisko 2,5 promila alkoholu!
Do zdarzenia doszło w Tomisławicach w gminie Warta. Tam, we wtorek, 20 sierpnia około godziny 21, zatrzymano 35-latka, który kierował autem pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,4 promila.
Na dodatek okazało się, że kierowca fiata stilo ma zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz kierowca z Litwy za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze