Reklama

Kolejny pijany kierowca zatrzymany - policję powiadomił świadek

Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. 53-latek miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany we wtorek, 6 maja po godz. 17 w miejscowości Bałdowice w powiecie ostrzeszowskim. Policjanci otrzymali informację, że kierowca opla astra może być pod wpływem alkoholu. Gdy zauważyli pojazd, postanowili go zatrzymać. 

- 53-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góry był pijany. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Kierowca stracił już prawo jazdy, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości