Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. 53-latek miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany we wtorek, 6 maja po godz. 17 w miejscowości Bałdowice w powiecie ostrzeszowskim. Policjanci otrzymali informację, że kierowca opla astra może być pod wpływem alkoholu. Gdy zauważyli pojazd, postanowili go zatrzymać.
- 53-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góry był pijany. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca stracił już prawo jazdy, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze