Reklama

Kolizja dwóch aut - nieszczęśliwy finał i śmierć rowerzystki

Tragiczny wypadek w Ostrzeszowie. Doszło tam do kolizji dwóch aut - jedno z nich uderzyło w jadącą rowerzystkę. Kobieta zmarła na miejscu. 

Wszystko działo się na ul. Zamkowej w czwartek ok. godz. 18. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 79-letnia mieszkanka Ostrzeszowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi, którym jechał 18-latek z Ostrzeszowa. W wyniku uderzenia, opel potrącił rowerzystkę. 61-latka, mimo reanimacji, zmarła. 

Kierowcy byli trzeźwi, ale okazało się, że w moczu 18-latka wykryto środki odurzające. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości