Tragiczny wypadek w Ostrzeszowie. Doszło tam do kolizji dwóch aut - jedno z nich uderzyło w jadącą rowerzystkę. Kobieta zmarła na miejscu.
Wszystko działo się na ul. Zamkowej w czwartek ok. godz. 18. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 79-letnia mieszkanka Ostrzeszowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi, którym jechał 18-latek z Ostrzeszowa. W wyniku uderzenia, opel potrącił rowerzystkę. 61-latka, mimo reanimacji, zmarła.
Kierowcy byli trzeźwi, ale okazało się, że w moczu 18-latka wykryto środki odurzające. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze