Dziś, w poniedziałek, 21 sierpnia, ok. godz. 8:30 w Praszce na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej.
- Wiadomo, że kierująca osobową skodą 24-latka, wyjeżdżając z ulicy Słowackiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu osobowym fiatem 82-letniemu kierowcy – relacjonuje mł. asp. Marek Kotara z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.
Młoda kierująca otrzymała mandat karny. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu oleskiego. Oboje byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze