Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu - sprawcą 24-latka

Dziś, w poniedziałek, 21 sierpnia, ok. godz. 8:30 w Praszce na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej.

- Wiadomo, że kierująca osobową skodą 24-latka, wyjeżdżając z ulicy Słowackiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu osobowym fiatem 82-letniemu kierowcy – relacjonuje mł. asp. Marek Kotara z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.

Młoda kierująca otrzymała mandat karny. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu oleskiego. Oboje byli trzeźwi.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości