Reklama

Kolizja trzech aut - jeden z kierowców był pijany

Trzy pojazdy zderzyły się w Słupi pod Kępnem. Jeden z poszkodowanych kierowców był pod wpływem alkoholu. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 maja przed godz. 20. Kierujący seatem 69-letni mieszkaniec Kępna wykonał nieprawidłowy manewr skrętu i uszkodził dwa pojazdy: citroena, którym kierował 35-letni Ukrainiec, mieszkaniec Słupi pod Kępnem oraz audi, którym jechał 32-letni mieszkaniec Kępna. 

- Kierowca citroena, 35-letni obywatel Ukrainy, był nietrzeźwy. Miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości