Trzy pojazdy zderzyły się w Słupi pod Kępnem. Jeden z poszkodowanych kierowców był pod wpływem alkoholu.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 maja przed godz. 20. Kierujący seatem 69-letni mieszkaniec Kępna wykonał nieprawidłowy manewr skrętu i uszkodził dwa pojazdy: citroena, którym kierował 35-letni Ukrainiec, mieszkaniec Słupi pod Kępnem oraz audi, którym jechał 32-letni mieszkaniec Kępna.
- Kierowca citroena, 35-letni obywatel Ukrainy, był nietrzeźwy. Miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze