Już 22 lutego w kinie Świteź w Pajęcznie odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 40-lecia działalności Ogniska Muzycznego. Na scenie zaprezentują się uczniowie, absolwenci oraz zaproszeni wykonawcy, a wydarzenie będzie muzycznym podsumowaniem czterech dekad edukacji artystycznej w gminie.
Czterdzieści lat działalności artystycznej, setki uczniów i tysiące godzin spędzonych przy instrumentach - taką historię świętuje Ognisko Muzyczne w Pajęcznie. Z tej okazji w niedzielę, 22 lutego o godzinie 16., w kinie Świteź w Pajęcznie (ul. Zdrojowa 5) odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy.
W koncercie wystąpią m.in. Anita Urban-Wieczorek oraz liczne grono wykonawców: Julia Łyczba, Jarosław Niciejewski, Sebastian Matyja, Anna Margas, Michał Podolak, Dominika Tkaczyńska, Piotr Dłubak, Alicja Mielczarek, Julia Bęczkowska, Patrycja Kowalczyk, Lena Lechowska, Maja Harciarek, Wiktoria Słomian, Gabriela Piechalak, Hanna Roczkowska oraz Nadia Górazda. Publiczność usłyszy także Chór Ogniska Muzycznego. Koncert poprowadzi Patrycja Łuszczyk.
Jubileusz 40-lecia Ogniska Muzycznego w Pajęcznie wpisuje się również w obchody 750-lecia miasta Pajęczna, co nadaje wydarzeniu szczególny, symboliczny charakter.
Organizatorami i partnerami koncertu są m.in. Urząd Miejski w Pajęcznie, Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie oraz Stowarzyszenie Artystyczne w Pajęcznie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze