Reklama

Koncert "Kolędujmy się!" w Wieruszowie

GRU30

godz: 19:00

30 grudnia w Wieruszowskim Domu Kultury będzie miał miejsce koncert pt. „Kolędujmy się!”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Rynek 8/9.

Na scenie wystąpi Wrocławska Orkiestra Kameralna pod batutą Sebastiana Sikory. Będzie można posłuchać również Marii Datskovej, sopranistki. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne pieśni, które przywołają ciepło i wspomnienia związane z Bożym Narodzeniem.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorem jest „Kulturalny Koneser” przy wsparciu Powiatu Wieruszowskiego oraz Wieruszowskiego Domu Kultury.

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości