30 grudnia w Wieruszowskim Domu Kultury będzie miał miejsce koncert pt. „Kolędujmy się!”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Rynek 8/9.
Na scenie wystąpi Wrocławska Orkiestra Kameralna pod batutą Sebastiana Sikory. Będzie można posłuchać również Marii Datskovej, sopranistki. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne pieśni, które przywołają ciepło i wspomnienia związane z Bożym Narodzeniem.
Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorem jest „Kulturalny Koneser” przy wsparciu Powiatu Wieruszowskiego oraz Wieruszowskiego Domu Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze