5 stycznia 2025 r. o godz. 14:00 w sali OSP Kraszkowice rozpocznie się koncert noworoczny z licznymi atrakcjami. Zapowiada się ciekawe styczniowe popołudnie dla całej rodziny.
Organizatorami imprezy są: OSP i ZSP w Kraszkowicach oraz Stowarzyszenie „Kraska”.
W koncercie wystąpią uczniowie ZSP w Kraszkowicach, Natalia Kałuzińska i Zofia Spychała oraz uczniowie ogniska muzycznego z Wierzchlasu. Nie zabraknie również muzyki w wykonaniu orkiestry OSP Wierzchlas i orkiestry z Łubnic, a o wrażenia taneczne i choreograficzne zadba grupa RYTMIKS Anny Nowińskiej.
Koncertowi towarzyszyć będą liczne atrakcje. Między innymi pojawi się Mikołaj z workiem prezentów dla dzieci, a na zmarzniętych czekać będzie ognisko i pieczone kiełbaski oraz gorąca kawa, herbata i grzaniec.
Zapraszamy na ten czwarty już koncert noworoczny w gminie Wierzchlas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze