Reklama

Koncert świąteczno- noworoczny Orkiestry Dętej OSP Skomlin: muzyka, tradycja i smakołyki

W sobotni wieczór, w sali OSP w Skomlinie odbył się wyjątkowy Świąteczno-Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP Skomlin. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać pięknych aranżacji muzycznych i delektować się świątecznymi przysmakami.

Świąteczno-Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP Skomlin, który odbył się 18 stycznia w sali OSP, przyciągnął tłumy miłośników muzyki oraz świątecznej atmosfery. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców oraz gości spoza Skomlina, którzy wspólnie świętowali zakończenie okresu świątecznego.

Wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem gości przez wójta gminy Skomlin- Grzegorza Marasa. Podczas koncertu Orkiestra Dęta OSP Skomlin zaprezentowała szeroki repertuar, w którym znalazły się zarówno tradycyjne kolędy, jak i znane utwory rozrywkowe. Publiczność była zachwycona profesjonalizmem muzyków oraz ich pasją, co potwierdziły gromkie brawa i liczne słowa uznania. W przerwie między występami orkiestry, na scenę wkroczyła grupa wokalna ,,Little Shock'' działająca przy Domu Kultury w Ożarowie, która zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, odśpiewując kolędy. 

Reklama

Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych – uczestnicy wydarzenia mogli skosztować grzańca, domowego ciasta oraz kiełbasy z ogniska, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy klimat tego wieczoru. Ciepłe napoje i smakołyki cieszyły się dużym zainteresowaniem i umilały czas spędzony w gronie bliskich.

Organizatorzy podkreślili, że koncert był nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale także do podtrzymywania lokalnych tradycji i integracji społeczności. 
- Koncert naszej orkiestry stał się tradycją. Odbywa się już po raz czwarty. Wydarzenie cieszy się bardzo dużą popularnością, z czego jestem bardzo zadowolony. Bez widowni, nie byłoby nas. - podkreśla Dariusz Ciura, kapelmistrz Orkiestry Dętej OSP Skomlin.

Reklama

Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci i z niecierpliwością czekają na kolejne edycje.
Świąteczno-Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP Skomlin okazał się wielkim sukcesem, zarówno pod względem frekwencji, jak i artystycznych doznań.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/01/2025 20:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości