Reklama

Koncert w złoczewskim pałacu: "Powróćmy jak za dawnych lat"

Już 31 stycznia, o godzinie 19:00 Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Już 31 stycznia, o godzinie 19:00 Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”. W urokliwej scenerii Pałacu odbędzie się muzyczna podróż do czasów dwudziestolecia międzywojennego, gdzie rozbrzmiewać będą ponadczasowe utwory z repertuaru Mieczysława Fogga, Hanki Ordonówny oraz innych gwiazd tamtej epoki.

Na scenie wystąpią:

  • Daria Stachowicz – sopran,
  • Dariusz Pietrzykowski – tenor,
  • Robert Adamczak – fortepian.

Wieczór poprowadzi Krystyna Pietranek-Kulis. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości