Już 31 stycznia, o godzinie 19:00 Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”.
Już 31 stycznia, o godzinie 19:00 Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”. W urokliwej scenerii Pałacu odbędzie się muzyczna podróż do czasów dwudziestolecia międzywojennego, gdzie rozbrzmiewać będą ponadczasowe utwory z repertuaru Mieczysława Fogga, Hanki Ordonówny oraz innych gwiazd tamtej epoki.
Na scenie wystąpią:
Wieczór poprowadzi Krystyna Pietranek-Kulis. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze