Policjanci z Kępna zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Wszyscy wpadli podczas kontroli drogowej. Miała ona dość nietypowy przebieg.
Wszystko działo się w nocy z piątku na sobotę (14-15 czerwca) o godz. 3:25. Policjanci zatrzymali w Baranowie (gm. Kępno) na ul. Jasnej volkswagena, którym jechała 37-letnia mieszkanka tej gminy. W pojeździe było też dwóch pasażerów. W trakcie kontroli jedna z pasażerek, 38-letnia kobieta zaczęła być wulgarna, znieważyła funkcjonariuszy. Znaleziono przy niej amfetaminę oraz tabletki ecstasy.
- W trakcie dalszych czynności pasażer pojazdu, 35-letni mężczyzna z gminy Baranów również posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. 37-letnia kierująca pojazdem również posiadała przy sobie amfetaminę i marihuanę. Ponadto przyznała się, że kierowała samochodem będąc pod ich wpływem - tłumaczy st. sierż. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Reklama
Wszystkie trzy osoby zostały zatrzymane. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Dodatkowo kierująca odpowie za kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających a 38-letnia pasażerka za znieważenie funkcjonariuszy publicznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze