Reklama

Kontrola drogowa z nietypowym przebiegiem - trzy osoby miały narkotyki, policjanci zostali obrażeni

Policjanci z Kępna zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Wszyscy wpadli podczas kontroli drogowej. Miała ona dość nietypowy przebieg.

Wszystko działo się w nocy z piątku na sobotę (14-15 czerwca) o godz. 3:25. Policjanci zatrzymali w Baranowie (gm. Kępno) na ul. Jasnej volkswagena, którym jechała 37-letnia mieszkanka tej gminy. W pojeździe było też dwóch pasażerów. W trakcie kontroli jedna z pasażerek, 38-letnia kobieta zaczęła być wulgarna, znieważyła funkcjonariuszy. Znaleziono przy niej amfetaminę oraz tabletki ecstasy.

- W trakcie dalszych czynności pasażer pojazdu, 35-letni mężczyzna z gminy Baranów również posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. 37-letnia kierująca pojazdem również posiadała przy sobie amfetaminę i marihuanę. Ponadto przyznała się, że kierowała samochodem będąc pod ich wpływem - tłumaczy st. sierż. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Wszystkie trzy osoby zostały zatrzymane. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Dodatkowo kierująca odpowie za kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających a 38-letnia pasażerka za znieważenie funkcjonariuszy publicznych.
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości