Koszykarze WKS Wieluń Metapol U14 nie zdołali wczoraj (20 września) pokonać rywali z Pabianic, ale końcówka meczu pokazała, że potencjał w tej drużynie jest. Szansa na szybką rehabilitację już dziś – w zaległym spotkaniu z Borutą Zgierz przed własną publicznością.
Wczoraj, w poniedziałek, 20 października, młodzi koszykarze WKS Wieluń Metapol prowadzeni przez trenera Mateusza Łebka rozegrali spotkanie 3. kolejki wojewódzkiej ligi U14 z PKK 99 Pabianice. Gospodarze okazali się bardzo wymagającym rywalem, zwyciężając 114:65 (33:13, 38:10, 32:16, 11:26).
Mimo wysokiej porażki, mecz przyniósł także pozytywne akcenty. W ostatniej kwarcie, gdy trener mógł już dowolnie rotować składem, pierwsza piątka WKSu zaprezentowała się znakomicie, wyraźnie pokonując przeciwników. To pokazuje, że drużyna z Wielunia rozwija się i coraz lepiej radzi sobie w ligowej rywalizacji.
Na rehabilitację koszykarze WKS Wieluń Metapol nie muszą długo czekać. Już dziś rozegrają zaległy mecz 2. kolejki przeciwko Borucie Zgierz. Spotkanie rozegrane zostanie w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, a początek zaplanowano na godzinę 18:30.
To świetna okazja by młodzi zawodnicy zaprezentowali się przed swoją publicznością i powalczyli o pierwsze zwycięstwo w sezonie, tym bardziej, że w ubiegłym sezonie dwukrotnie pokonywali rywali ze Zgierza ogromną różnicą punktów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze