Reklama

Koszykarze WKS Wieluń Metapol walczyli w Pabianicach. Już dziś okazja na rehabilitację przed własną publicznością

Koszykarze WKS Wieluń Metapol U14 nie zdołali wczoraj (20 września) pokonać rywali z Pabianic, ale końcówka meczu pokazała, że potencjał w tej drużynie jest. Szansa na szybką rehabilitację już dziś – w zaległym spotkaniu z Borutą Zgierz przed własną publicznością.

Trudny mecz w Pabianicach

Wczoraj, w poniedziałek, 20 października, młodzi koszykarze WKS Wieluń Metapol prowadzeni przez trenera Mateusza Łebka rozegrali spotkanie 3. kolejki wojewódzkiej ligi U14 z PKK 99 Pabianice. Gospodarze okazali się bardzo wymagającym rywalem, zwyciężając 114:65 (33:13, 38:10, 32:16, 11:26).

Mimo wysokiej porażki, mecz przyniósł także pozytywne akcenty. W ostatniej kwarcie, gdy trener mógł już dowolnie rotować składem, pierwsza piątka WKSu zaprezentowała się znakomicie, wyraźnie pokonując przeciwników. To pokazuje, że drużyna z Wielunia rozwija się i coraz lepiej radzi sobie w ligowej rywalizacji.

Reklama

Rewanż szybciej niż zwykle

Na rehabilitację koszykarze WKS Wieluń Metapol nie muszą długo czekać. Już dziś rozegrają zaległy mecz 2. kolejki przeciwko Borucie Zgierz. Spotkanie rozegrane zostanie w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, a początek zaplanowano na godzinę 18:30.

To świetna okazja by młodzi zawodnicy zaprezentowali się przed swoją publicznością i powalczyli o pierwsze zwycięstwo w sezonie, tym bardziej, że w ubiegłym sezonie dwukrotnie pokonywali rywali ze Zgierza ogromną różnicą punktów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości