Sukces policjantów z Bełchatowa. Udało im się odzyskać skradzioną kię stinger wartą 140 tys. zł. Pojazd pod koniec kwietnia został skradziony na terenie Łodzi.
Policjanci z bełchatowskiej komendy zdobyli informację, że na terenie miejscowości Kluki może znajdować się skradziony pojazd. Nie pomylili się. Auto znajdowało się w blaszanym garażu.
- Przybyły na miejsce technik kryminalistyki zabezpieczył ślady kryminalistyczne i wykonał oględziny. Pojazd został zabezpieczony i po wykonaniu czynności procesowych został zwrócony właścicielowi - informuje nadkom. Iwona Kaszewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Na ten moment funkcjonariusze ustalają, kto dopuścił się kradzieży.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze