W Ostrzeszowie, w rejonie jednej ze stacji paliw, znaleziono portfel z pieniędzmi i kartami płatniczymi. Miejscowa policja poszukuje właściciela zguby.
Portfel został znaleziony w niedzielę, 15 czerwca ok. godz. 9 w rejonie budynków stacji paliw Orlen przy drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie.
- W znalezionym portfelu są pieniądze oraz karty płatnicze - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Portfel znajduje się obecnie w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27. Właściciel po podaniu szczegółów będzie mógł odebrać swoją zgubę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze