Reklama

Ktoś zgubił portfel w rejonie stacji paliw - policja poszukuje właściciela!

W Ostrzeszowie, w rejonie jednej ze stacji paliw, znaleziono portfel z pieniędzmi i kartami płatniczymi. Miejscowa policja poszukuje właściciela zguby.

Portfel został znaleziony w niedzielę, 15 czerwca ok. godz. 9 w rejonie budynków stacji paliw Orlen przy drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie.

- W znalezionym portfelu są pieniądze oraz karty płatnicze - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Portfel znajduje się obecnie w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27. Właściciel po podaniu szczegółów będzie mógł odebrać swoją zgubę. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości