Policjanci zatrzymali 28-letniego kierowcę, który miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. Na dodatek okazało się, że to nie koniec jego problemów...
W czwartek, 6 listopada przed godz. 22 policjanci prowadzili kontrolę drogową w miejscowości Kopeć. W pewnym momencie zatrzymali kierowcę opla - 28-latka z powiatu wieruszowskiego.
- Okazało się, że prowadził samochód, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Na dodatek okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy. O karze dla 28-latka zdecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze