Reklama

Miał blisko pół promila alkoholu - 28-latek bez prawa jazdy wpadł podczas policyjnej kontroli

Policjanci zatrzymali 28-letniego kierowcę, który miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. Na dodatek okazało się, że to nie koniec jego problemów...

W czwartek, 6 listopada przed godz. 22 policjanci prowadzili kontrolę drogową w miejscowości Kopeć. W pewnym momencie zatrzymali kierowcę opla - 28-latka z powiatu wieruszowskiego.

- Okazało się, że prowadził samochód, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Na dodatek okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy. O karze dla 28-latka zdecyduje sąd. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości