Reklama

Miał przy sobie blisko ćwierć kilograma marihuany - zatrzymała go dzielnicowa

34-latek miał przy sobie blisko ćwierć kilograma marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Cała sytuacja miała miejsce we wtorek, 15 października w godzinach wieczornych. Na terenie Kępna dzielnicowa zatrzymała 34-latka z gminy Kozłowo, wobec którego miała podejrzenie, że ma przy sobie narkotyki. Jej przypuszczenia były słuszne, gdyż znaleziono przy nim prawie 240 gramów marihuany. 

- Mężczyzna przyznał się do posiadania znacznej ilości środków odurzających. Usłyszał już zarzuty, prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

34-latek wkrótce stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości