34-latek miał przy sobie blisko ćwierć kilograma marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Cała sytuacja miała miejsce we wtorek, 15 października w godzinach wieczornych. Na terenie Kępna dzielnicowa zatrzymała 34-latka z gminy Kozłowo, wobec którego miała podejrzenie, że ma przy sobie narkotyki. Jej przypuszczenia były słuszne, gdyż znaleziono przy nim prawie 240 gramów marihuany.
- Mężczyzna przyznał się do posiadania znacznej ilości środków odurzających. Usłyszał już zarzuty, prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Reklama
34-latek wkrótce stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze