Reklama

Michał Sojda rezygnuje z funkcji prezesa LKS Zawisza Pajęczno. Koniec trzyletniej pracy na rzecz klubu

Po niespełna trzech latach kierowania LKS Zawiszą Pajęczno z funkcji prezesa rezygnuje Michał Sojda. Decyzja wejdzie w życie wraz z końcem 2025 roku, a klub zapowiada w najbliższych dniach informacje dotyczące zmian w zarządzie.

Z końcem 2025 roku w LKS Zawiszy Pajęczno dojdzie do istotnych zmian organizacyjnych. Jak poinformował klub w mediach społecznościowych, z funkcji prezesa rezygnuje Michał Sojda, który przez niespełna trzy lata stał na czele pajęczańskiego klubu.

Ustępujący prezes opublikował obszerne oświadczenie, w którym podsumował swoją kadencję i podziękował całej społeczności skupionej wokół Zawiszy.

Drodzy Kibice, Rodzice, Zawodnicy, Trenerzy oraz Wszyscy Zaangażowani w działalność LKS Zawisza Pajęczno, rezygnuję z pełnienia funkcji Prezesa LKS Zawisza Pajęczno. Była to dla mnie ogromna odpowiedzialność, ale przede wszystkim wielki zaszczyt i przywilej móc pracować na rzecz Klubu, który jest tak ważną częścią naszej lokalnej społeczności – podkreślił Michał Sojda za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu występującego na boiskach Klasy Okręgowej.

Reklama

Szczególne słowa uznania skierował do kibiców, którzy przez cały okres jego prezesury wspierali drużynę z trybun.

Z całego serca dziękuję kibicom za nieustanne wsparcie, obecność na meczach i wiarę w drużynę – zarówno w chwilach radości, jak i tych trudniejszych. Wasze zaangażowanie i doping były bezcenne – dodał.

Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców młodych zawodników oraz osób pracujących na rzecz klubu.

Dziękuję również trenerom, zawodnikom, sponsorom, wolontariuszom oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do funkcjonowania i rozwoju LKS Zawisza Pajęczno. Życzę Klubowi dalszego rozwoju, sportowych sukcesów oraz nieustającej jedności całej społeczności. Do zobaczenia na sportowych trybunach – zakończył.

Reklama

Do decyzji Michała Sojdy odniósł się także klub, dziękując mu za lata pracy i zaangażowanie. W oficjalnym komunikacie podkreślono, że jego kadencja była czasem wielu wyzwań, ale również działań, które realnie wpłynęły na rozwój Zawiszy Pajęczno. Jednocześnie poinformowano, że szczegóły dotyczące uzupełnienia składu zarządu oraz ewentualnych zmian funkcyjnych zostaną przekazane w najbliższych dniach.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/12/2025 11:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości