Reklama

Mistrzostwa Wielunia w Tenisie Ziemnym – Zagraj o Puchar Burmistrza!

W najbliższy weekend, 20-22 września na kortach tenisowych w Wieluniu rozegrane zostaną Mistrzostwa Wielunia w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Wielunia. Zapisy już tylko dziś, do godziny 20.00. To wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami regionu i powalczyć o cenne trofea oraz nagrody rzeczowe.

Mecze turniejowe zostaną rozegrane na dwóch kortach.

  • Kort tenisowy przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2, ulica Traugutta 12, 98-300 Wieluń
  • Kort tenisowy przy ulicy P.O.W. 14 w Wieluniu

Terminy i szczegóły organizacyjne

Termin zgłoszeń: do 19 września, do godziny 20:00.

Termin odwołań: 19 września, do godziny 20:00.

Losowanie drabinki turniejowej: 19 września, o godzinie 21:00

Wpisowe: 60 zł (gra piłkami Dunlop ATP)

Zapisy prowadzi dyrektor turnieju, pan Mariusz Gładysz. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem: 660-676-014.

Nagrody i finał

Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano Puchar Burmistrza Wielunia, a finaliści i półfinaliści otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po zakończeniu finałowego meczu organizatorzy zapraszają uczestników na poczęstunek oraz wręczenie nagród do restauracji „Roma" w Wieluniu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/09/2024 07:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości