W najbliższy weekend, 20-22 września na kortach tenisowych w Wieluniu rozegrane zostaną Mistrzostwa Wielunia w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Wielunia. Zapisy już tylko dziś, do godziny 20.00. To wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami regionu i powalczyć o cenne trofea oraz nagrody rzeczowe.
Mecze turniejowe zostaną rozegrane na dwóch kortach.
Terminy i szczegóły organizacyjne
Termin zgłoszeń: do 19 września, do godziny 20:00.
Termin odwołań: 19 września, do godziny 20:00.
Losowanie drabinki turniejowej: 19 września, o godzinie 21:00
Wpisowe: 60 zł (gra piłkami Dunlop ATP)
Zapisy prowadzi dyrektor turnieju, pan Mariusz Gładysz. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem: 660-676-014.
Nagrody i finał
Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano Puchar Burmistrza Wielunia, a finaliści i półfinaliści otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po zakończeniu finałowego meczu organizatorzy zapraszają uczestników na poczęstunek oraz wręczenie nagród do restauracji „Roma" w Wieluniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze