Reklama

Motocyklista ranny w wypadku - kierowca jednośladu nie miał prawa jazdy

Na drodze krajowej nr 42 kierowca auta dostawczego uderzył w motocyklistę. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Do wypadku doszło w środę, 15 października przed godz. 17 na skrzyżowaniu ulic Przedborskiej i Wilsona w Radomsku. Jak ustalili policjanci, kierujący citroenem, 34-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, wyjeżdżając z ulicy Wilsona, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Kawasaki, doprowadzając do zderzenia pojazdów. 

- W wyniku tego zdarzenia 33-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem - informuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Reklama

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia dokładnych okoliczności wypadku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości