Reklama

Motocyklista uderzył w drzewo - 16-latek zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło w minioną niedzielę, 25 sierpnia w Rossoszycy w powiecie sieradzkim. 16-latek zginął po uderzeniu motocyklem w drzewo.

Wszystko działo się po godz. 21 przy ul. Spacerowej. W wypadku brał udział motocykl, którym podróżował 16-latek.

- Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mimo pomocy ratowników nie udało się go uratować - tłumaczy asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Na miejscu obecne były cztery jednostki straży pożarnej, a także pogotowie. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśnia policja. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/08/2024 17:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości