Do tragicznego wypadku doszło w minioną niedzielę, 25 sierpnia w Rossoszycy w powiecie sieradzkim. 16-latek zginął po uderzeniu motocyklem w drzewo.
Wszystko działo się po godz. 21 przy ul. Spacerowej. W wypadku brał udział motocykl, którym podróżował 16-latek.
- Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mimo pomocy ratowników nie udało się go uratować - tłumaczy asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Na miejscu obecne były cztery jednostki straży pożarnej, a także pogotowie. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśnia policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze