Reklama

Mundurowi przechwycili blisko 2,5 kg narkotyków! Areszt dla 29-latka

Nawet 10 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego, który został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W toku postępowania funkcjonariusze ujawnili 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 0,5 kilograma marihuany oraz 300 gramów MDMA, znanego jako ecstasy.

- Mężczyzna na widok policjantów rzucił w ich kierunku pakunek zawinięty w czarną folię i podjął próbę ucieczki. Został jednak zatrzymany. Okazało się, że miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili kolejne narkotyki - relacjonuje podkom. Małgorzata Michaś, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. 

Reklama

Łącznie mundurowi ujawnili ok. 2,5 kg środków odurzających i substancji psychotropowych. Ponadto zabezpieczyli u 29-latka kilka tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa narkotykowe grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla oskarżonego. 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości