Reklama

Mundurowy II wicemistrzem Europy

St. asp. Łukasz Borowiecki, podczas Mistrzostwa Europy Masters, które odbyły się 25 sierpnia w Raszynie, w podnoszeniu ciężarów wywalczył brązowy medal.

Mundurowy z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie miał już na swoim koncie srebrny medal zdobyty w XXXII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters wł Radomsku. Jak informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, Borowiecki od wielu lat trenuje podnoszenie cię żarów.
- W tym sporcie ważna jest siła fizyczna, ale także technika – tłumaczy rzeczniczka, nie kryjąc dumy z osiągnieć kolegi.
- Od sportowców wymaga się równowagi, koncentracji, wyczucia czasu oraz gibkości – dodaje.
Koledzy z KPP w Pajęcznie liczą, że to nie ostatni sukces st. asp. Borowieckiego. 
 

Magdalena Lizurej
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości