Reklama

Na rondzie prosto... 40-latek może mówić o sporym szczęściu

Do nietypowego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 482 na obwodnicy Kępna. 40-letni mężczyzna przejechał przez... środek ronda. 

Wszystko działo się w niedzielę, 15 grudnia ok. godz. 4:20. Jak ustalili funkcjonariusze, 40-letni obywatel Ukrainy, który jechał volvo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i na rondzie przejechał przez środek wyspy. 

- Uszkodził oznakowanie pionowe oraz krawężnik. Był trzeźwy, nic mu się nie stało - wyjaśnia sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

40-letni mężczyzna został ukarany mandatem, otrzymał też punkty karne. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości