Do nietypowego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 482 na obwodnicy Kępna. 40-letni mężczyzna przejechał przez... środek ronda.
Wszystko działo się w niedzielę, 15 grudnia ok. godz. 4:20. Jak ustalili funkcjonariusze, 40-letni obywatel Ukrainy, który jechał volvo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i na rondzie przejechał przez środek wyspy.
- Uszkodził oznakowanie pionowe oraz krawężnik. Był trzeźwy, nic mu się nie stało - wyjaśnia sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
40-letni mężczyzna został ukarany mandatem, otrzymał też punkty karne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze