Reklama

Na widok policjantów skręcił w boczną drogę - 48-latek był pijany i jechał na zakazie

Gdy policjanci prowadzili kontrolę, kierowca na ich widok skręcił w boczną drogę. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Okazało się, że 48-latek ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie, a także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 lutego ok. godz. 12:10 w Bałuczu w powiecie łaskim. Policjanci kontrolowali wtedy rejon sklepu spożywczego. Zauważyli, że kierowca fiata na ich widok skręcił w boczną drogę. Policjanci postanowili to sprawdzić, dogonili pojazd i szybko dowiedzieli się, co było przyczyną takiego zachowania. 

- 48-letni mężczyzna miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. W trakcie sprawdzania danych sprawcy w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mieszkaniec powiatu łaskiego posiadał aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - informuje mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany, a jego pojazd trafił na strzeżony parking. O jego dalszych losach zdecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości