Reklama

Najechał na rowerzystę - poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala

Kierowca seata wjechał w rowerzystę. Poszkodowany 43-latek trafił do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 11 maja po godz. 18 w miejscowości Pisarzowice w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, który jechał seatem najechał na rowerzystę, który poruszał się w tym samym kierunku. 

- Poszkodowany 43-latek, mieszkaniec gminy Kobyla Góra, z ogólnymi potłuczeniami trafił na obserwację do kępińskiego szpitala - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Kierowca seata był trzeźwy

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości