Kierowca seata wjechał w rowerzystę. Poszkodowany 43-latek trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 11 maja po godz. 18 w miejscowości Pisarzowice w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, który jechał seatem najechał na rowerzystę, który poruszał się w tym samym kierunku.
- Poszkodowany 43-latek, mieszkaniec gminy Kobyla Góra, z ogólnymi potłuczeniami trafił na obserwację do kępińskiego szpitala - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Kierowca seata był trzeźwy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze